Hudební fakulta JAMU - SYMPOSIUM: UMĚNÍ | HUDBA | MANAGEMENT

SYMPOSIUM: UMĚNÍ | HUDBA | MANAGEMENT  

SYMPOSIUM: Umění | Hudba | Management

8. - 10. 4. 2019

Divadlo na Orlí / Impact Hub

Již 7. ročník. 

Tisková zpráva

REGISTRACE AMU, JAMU, VŠMU: https://bit.ly/2HnN6sW

+ doprovodný program: http://bit.ly/2CinWJ3

REGISTRACE OSTATNÍ: http://bit.ly/2NWbmUq

V případě komplikací či dotazů: symposiumjamucz

sympozium-umeni-hudba-management

Program symposia

program-symposium-umeni-hudba-management

SYMPOSIUM: Umění | Hudba | Management je setkání studentů, pedagogů a odborníků z oblasti hudebního a uměleckého managementu. V roce 2016 se uskuteční již 4. ročník této konference. Symposium vzniklo v roce 2013 na brněnské Hudební fakultě JAMU a na základě pozitivního ohlasu postupně putovalo po třech vysokých uměleckých školách, kde je vyučován obor hudební manažerství. V roce 2014 se konalo v Praze na Akademii múzických umění a v roce 2015 na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě.

Symposium se uskuteční 4. až 6. dubna 2016 opět na JAMU, konkrétně v Divadle na Orlí a na půdě Hudební fakulty. Letošního ročníku se zúčastní hosté z České republiky i ze zahraničí z oblasti zastupování umělců. Naše pozvání přijala Linda Petříková z IMG Artists v New Yorku a další významní hosté. Letos se pod křídly symposia uskuteční i setkáni zaměstnavatelů z oblasti hudebních průmyslů a hudebních vzdělávacích institucí. Proto je celý projekt dramaturgicky rozdělen na tři samostatné celky. 

Symposium bylo rozšířeno na 3 dny. Vzhledem k rozšíření setkání se prosím zaregistrujte na každý den zvlášť. 

1.    Po 4.4. 2016 - Fórum zaměstnavatelů

Pondělí bude věnováno setkání zaměstnavatelů z oblasti hudebních průmyslů a vzdělávacích institucí. Registrace na tento den je určená především zaměstnavatelům uměleckého provozu.

2.    Út 5.4. 2016 - Odborné fórum

Odborné fórum je hlavním dnem symposia. Těšíme se z toho, že naše pozvání přijali významní odborníci z praxe. Odborné fórum by mohlo zajímat studenty hudebního a arts managementu, ale také zaměstnance v daném odboru.

3.    St 6.4. 2016 - Studentské fórum

Nezapomínáme ani na zajímavé exkurze a praktické workshopy, které by neměly chybět ani v ročníku 2016. Proto jsme pro Vás připravili tři různé kulturní prostory a 3 workshopy zaměřené na různé témata. Studentské fórum je určené hlavně studentům, aby měli možnost si opět rozšířit svoje znalosti z provozu a zdokonalit se v praktických dovednostech spojených s produkcí a hudebním managementem.